Шановні Покупці та Партнери,

висловлюємо Вам подяку за придбання, реалізацію та використання оригінальної продукції PYROCOOL для забезпечення протипожежного захисту та боротьби з пожежами. Компанія «Пайрокул», як єдиний виробник вогнегасників водопінних аерозольних ВВПА в Україні, постійно відслідковує розміщення на ринку та відгуки споживачів щодо використання первинних засобів пожежогасіння, в тому числі вогнегасників інших типів українських та закордонних виробників. !!! УВАГА ПІДРОБЛЕНА ПРОДУКЦІЯ !!! В серпні 2020 року нами було виявлено факти реалізації в ряді інтернет-магазинів підробки пристрою вогнегасного водопінного аерозольного ВВПА-400 зовнішній вигляд якого майже повністю дублює оригінальну продукцію PYROCOOL та містить інформацію, що виробником цього підробленого виробу є нібито ТОВ «ПАЙРОКУЛ». З метою запобігання розповсюдження небезпечної контрафактної продукції та захисту інтелектуальних і майнових прав компанії «Пайрокул» нами було зроблено контрольні закупівлі та згодом подано відповідну заяву до Національної поліції України.

Звертаємо Вашу увагу на відмінності оригінального та підробленого ВВПА-400 (на всіх фото оригінал – ліворуч, підробка – праворуч):

 1. В оригінальному пристрої використовується алюмінієвий балон, у підробленому пристрої – бляшаний.
 2. На оригінальному пристрої зазначається дата виготовлення та термін придатності 5 років, на дні балону підробленого пристрою зазначений строк придатності (03/11/2025), який перевищує 5 років (підроблена продукція придбана в серпні 2020 року).
 3. Ілюстрації пожеж (зелені картинки на звороті) не збігаються. На підробленому пристрої зазначені ілюстрації пожеж, що ідентичні ілюстраціям, зазначеним на виробах “Fire stop”, які продаються в цих же інтернет-магазинах. Останні вироби не мають ні Сертифікатів відповідності, ні Висновків державної-санітарно епідеміологічної експертизи, а надписи «Вогнегасник вуглекислотний» та «ДСТУ 7278-54» свідчать про повну віддаленість цих виробів від вогнегасників та неправдивість зазначеної на них інформації, бо вуглекислота в рідкому стані при температурі +20 °С знаходиться під тиском близько 60 атм (жерстяний аерозольний балон витримує втричі нижчий максимальний тиск близько 20 атм), а стандарту ДСТУ 7278-54 взагалі не існує (перевірте у інтернеті).
 4. Маса нетто оригінального пристрою – 400 г, заявлена маса нетто підробленого пристрою – 500 г. ТОВ «Пайрокул» ніколи не виробляло ВВПА з масою заряду вогнегасної речовини 500 г.
 5. На оригінальному пристрої зазначені класи пожеж А, B та електрообладнання до 1000В, для гасіння яких дозволяється використання пристрою, а класи пожеж С і D перекреслені – заборонено використовувати; на підробленому пристрої зазначено, що його можна використовувати для гасіння пожеж класів А, B, С, D та електрообладнання до 1000В. Зауважте, ВВПА-400 не передбачають можливості гасіння пожеж класів C (горіння газів), D (горіння металів), а навпаки в такому випадку становлять небезпеку та можуть створити загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.
 6. Знак УКРСЕПРО з кодом “016” (Державний центр сертіфикації ДСНС) на оригінальному пристрої використовувався до вересня 2019 р. Після даний знак замінений на знак діапазону температур.
 7. На оригінальному пристрої вище знаку діапазону температур (раніше знак УКРСЕПРО) знаходиться знак GREEN CHEMISTRY CHALLENGE, на підробленому пристрої – NOW OZON SAFE GAS.
 8. На лицьовій стороні підробленого пристрою в позначенні ТУ У 29.2-33483809-005:2006 використовується латинська літера “ Y “ замість української літери “ У “. Зауважте, що єдиним власником зазначених Технічних умов є ТОВ «Пайрокул». Згоди на їх використання для виробництва ВВПА жодній фізичній чи юридичній особі не надавалося.

Компанія «Пайрокул» постійно відстоює свої права щодо об’єктів інтелектуальної власності і неодноразового перемагала в судах різних інстанцій. Наразі, окрім підробки ВВПА-400, стосовно продукції PYROCOOL в Україні відкрито дві справи за заявами компанії «Пайрокул» по фактах кримінальних правопорушень (злочинів). Ці справи розслідуються правоохоронними органами.

Якщо Ви придбали підроблену продукцію PYROCOOL в Україні чи сумніваєтеся в якості придбаної продукції, маєте додаткову інформацію чи заперечення щодо вищевикладеного прохання звертатися до компанії «Пайрокул»:

 • за номерами телефонів +38 (050) 945-65-85 чи +38 (044) 543-89-70;
 • листом за електронною адресою pyrocool101@gmail.com;
 • листом за поштовою адресою вул. Генерала Жмаченка, 18, оф. 163, м. Київ, 02192, Україна.

 

Купуйте тільки оригінальну продукцію. Бережіть себе та своїх близьких.

 

З найкращими побажаннями

компанія «Пайрокул»